Haber

Gözaltına alınan Engin Polat bacak bacak üstüne attığı için polis tarafından uyarıldı

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlarından soruşturma altına alınan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, dün gece düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı. Mali Kabahatler İnfaz Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alındıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Bacak bacak üstüne atan Engin Polat’ın polis tarafından uyarıldığı anlar dikkat çekti.

Ultra lüks yaşamlarına dair her detayı sosyal medyada yayınlayan Dilan Polat ve eşi Engin Polat, vergi kaçakçılığı ve kara para aklama iddialarıyla gündem olmuştu.

MASAK tarafından mal varlıklarına el konulan ve yurtdışına çıkışları yasaklanan Polat ikilisiyle birlikte 14 kişi gözaltına alındı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla harekete geçen Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gece toplam 43 adreste eş zamanlı yaptıkları operasyonun ardından 16 şüpheliyi gözaltına aldı.

Şüpheliler, polis huzurunda sağlık kontrolleri için hastaneye götürüldü. Dilan Polat ve Engin Polat’ın hastanede Sinem Sıla Doğu’nun yanında geçirdiği anlar dikkat çekti.

Kontrolleri beklerken bacak bacak üstüne atarak oturan Engin Polat’ın bir polis memuru tarafından elle uyarıldığı görüldü.

Tabii yaşanan sahneler kısa sürede gündem konusu oldu.

İşte o anlar…

ortahisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu