Teknoloji

Windows bilgisayarları hızlandıran Microsoft PC Manager yayınlandı

Microsoft, Windows bilgisayarlarını optimize etmek ve hızlandırmak için tasarlanmış yeni bir uygulama olan PC Manager’ı tanıttı.

PC Yöneticisi, ücretsiz olarak mevcuttur, Kullanıcılara bilgisayarlarının performansını ve genel sağlığını kolaylıkla izleme ve iyileştirme fırsatı sunar.

CCleaner’ın ücretsiz alternatiflerinden biri olan Microsoft PC Manager, x64 ve ARM mimarileri dahil olmak üzere Windows 11 ve 10 işletim sistemleri için piyasaya sürüldü.

Programla birlikte hangi araçlar geliyor?

Microsoft PC Manager, performansı ve RAM kullanımını optimize etme, sürücüdeki gereksiz belgeleri temizleme, işletim sistemi sorunlarını giderme, Microsoft Defender tarafından sağlanan antivirüs koruması, Windows uygulamaları için açılır pencere engelleyici ve çok daha fazlası gibi özellikler içerir.

Microsoft PC Manager, temel bakımın yanı sıra RAM kullanımını gösteren bir araç çubuğu, Ekran Alıntısı Aracına erişim ve hızlı erişim için web sitelerinin hızlı şekilde sabitlenmesi gibi olanaklar da sağlar.

Nasıl indirilir

PC Manager’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra bir Microsoft hesabıyla oturum açmanız istenebilir.

Giriş yaptıktan sonra, PC Manager bilgisayarınızın genel bir analizini yapacak ve size teklifler sunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu